Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінфін заощадив 6 млрд грн на субсидіях

  • Розсилка
  Мінфін заощадив 6 млрд грн на субсидіях

  Мінфін скерував близько 7,5 млн рекомендацій щодо перевірки достовірності інформації, поданої отримувачами субсидій

  Міністерство фінансів направило 7,5 мільйона рекомендацій з перевірки достовірності інформації, поданої одержувачами субсидій, завдяки чому вдалося запобігти неефективному використанню 5,9 мільярда гривень бюджетних коштів.

  Про це повідомляє прес-служба міністерства.

  «Перевірки одержувачів житлово-комунальних субсидій протягом січня-вересня 2018 року показали, що понад 68 тис. осіб отримують кілька субсидій за різними адресами», - розповів заступник міністра фінансів Юрій Гелетій.

  «Або інший приклад - громадянин купив автомобіль Mercedes-Benz вартістю понад 1,3 млн грн і оформив субсидію на 2 тис. грн», - додав він.

  У повідомленні міністерства уточнюється, що верифікація сприяла поверненню 46,5 млн грн бюджетних коштів.

  «Проводячи верифікацію, Мінфін ніяк не втручається в особисте або сімейне життя громадян. Наразі відомство працює з даними, отриманими до 11 жовтня 2018 року на основі поточних нормативно-правових актів», - підкреслює міністерство.

  «Для комплексного врегулювання питань з проведення верифікації Мінфін вже розробив і подав на розгляд Кабінету міністрів проект закону «Про верифікацію і моніторинг державних виплат». Процес верифікації субсидій триває, оскільки він в інтересах як платників податків, так і одержувачів державної допомоги», - пояснив Гелетій .

  Крім цього, Мінфін завершує впровадження автоматизованої інформаційно-аналітичної платформи, яка значно підвищить оперативність, якість і прозорість процесу верифікації, зазначається в повідомленні.

  Раніше віце-прем’єр Павло Розенко заявив, що після внесення змін Кабінетом міністрів до системи надання субсидій в Україні відсіялася велика кількість людей, які отримували субсидії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ