Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Торік українські металурги виробили рекордно низьку кількість сталі

  • Розсилка
  Торік українські металурги виробили рекордно низьку кількість сталі

  Однією з причин є брак важливих сировинних ресурсів

  У минулому році українські металурги виробили рекордно низьку кількість сталі за роки незалежності. Однією з причин є брак важливих сировинних ресурсів, передає телеканал «112.Україна».

  Зокрема існує загроза закриття імпорту сірчаної кислоти, що може створити монополію на цей вид сировини.

  Міжвідомча комісія з торгівлі повинна прийняти відповідне рішення наприкінці квітня. А ось питання функціонування ринку металобрухту вже зараз вирішується у Верховній Раді.

  Зареєстрований законопроект передбачає продовження дії підвищеного мита на експорт.

  Як повідомлялося раніше, Україна відчувала гострий дефіцит металобрухту, для його подолання в Україні було введено мито на вивезення цієї стратегічної сировини за кордон.

  Брак металобрухту призводив до недозавантаженості і навіть зупинок українських металургійних підприємств, які працюють на експорт і приносять в країну валютну виручку.

  «Коли металургійні заводи на мільярди доларів продають продукцію за кордон, то це не тільки мільйони людей отримують заробітну плату - це означає, що гривня стабільна і ціни не ростуть», - заявив Віктор Галасюк, голова Комітету ВРУ з питань промислової політики і підприємництва.

  Проблеми сировини за оцінками металургів, є критичними і мають великий вплив на подальший розвиток галузі і в цілому української економіки.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ