Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Український військовий літак Ан-70 позбудеться російських деталей

  • Розсилка
  Український військовий літак Ан-70 позбудеться російських деталей

  Готовність взяти участь у модернізації літака заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини

  Військово-транспортний літак Ан-70 виробництва ДП «Антонов» буде модернізований, отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей. Про це повідомляє ДК «Укроборонпром», до складу якого входить ДП «Антонов».

  «Про відповідну готовність взяти участь у модернізації літака під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017 заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини. Завдяки цій модернізації планується розширити унікальні характеристики літака, в першу чергу, завдяки передовим цифровим системам», - йдеться в повідомленні.  

  Враховуючи те, що у 2015 році Ан-70 було прийнято на озброєння Збройних сил України, модернізація цього літака є одним з найважливіших завдань, яке дозволить значно розширити мобільність та боєздатність українських захисників, зазначають в «Укроборонпромі».

  Наразі продовжується розгортання співпраці ДП «Антонов» з  компанією Taqnia Aeronautics за проектом Ан-132. Під час Dubai Airshow 2017 була досягнута згода щодо формування коопераційної схеми серійного виготовлення літаків, створення навчального центру «Антонов-Академія» для  підготовки техніків, інженерів, робітників, які будуть працювати на заводі в Королівстві Саудівської Аравії з серійного виробництва Ан-132.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ