Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Автодорівці звітують: підтоплень столичних вулиць немає

  • Розсилка
  Робота насосних станцій і спеціальної техніки на проблемних ділянках вулично-дорожньої мережі - Автодорівці звітують: підтоплень столичних вулиць немає
  Робота насосних станцій і спеціальної техніки на проблемних ділянках вулично-дорожньої мережі
  Фото: Київавтодор

  Упродовж ночі фактів підтоплень на балансових об’єктах «Київавтодору» зафіксовано не було

  Гідротехнічні служби шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» працюють у посиленому режимі. Про це повідомляє прес-служба комунальної корпорації.

  «Упродовж вечора 15 квітня та ночі 16 квітня, щоб не допустити підтоплень ділянок столичних вулиць та доріг під час зливи, було забезпечено безперебійну роботу насосних станцій і спеціальної техніки, яка на випадок підтоплень завчасно була розташована на проблемних ділянках вулично-дорожньої мережі», - йдеться в повідомленні.

  У «Київавтодорі» зазначили: упродовж ночі фактів підтоплень на балансових об’єктах підприємств корпорації зафіксовано не було.

  «В той же час нагадуємо, на балансі підприємств «Київавтодору» знаходиться лише 30% дощової каналізації столиці, решта – на балансі інших служб та комунальних підприємств, тому для усунення недоліків, у разі виникнення підтоплень, необхідно звертатися безпосередньо до балансоутримувача об’єкту», - додали в корпорації.

  Як відомо, у Києві йде дощ із вечора 15 квітня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ