Біля автодоріг Київської області встановлюють пункти обігріву
![Біля автодоріг Київської області встановлюють пункти обігріву](/img/article/4667/3_main-v1516205193.jpg)
Водії вантажівок, яких не пускатимуть вночі до столиці, зможуть зігрітися та перечекати снігопад
Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій встановлюють пункти обігріву біля автодоріг Київської області. Такі заходи необхідні внаслідок обмеження в’їзду великогабаритного транспорту до Києва, яке буде діяти в ніч з 17 на 18 січня.
«Обмеження триватиме на період снігопаду. В місцях відстою великогабаритного транспорту будуть розгорнуті пункти обігріву, де водії зможуть зігрітися та перечекати снігопад», — зазначають у ДСНС.
Як стверджують у Службі, рятувальники Київщини знаходяться в повній готовності до боротьби з наслідками снігопаду і прийдуть на допомогу кожному, хто цього потребуватиме.
Коментарі — 0