Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Керівників двох підприємств судитимуть за несплату 7,7 млн грн податків

  • Розсилка
  Керівників двох підприємств судитимуть за несплату 7,7 млн грн податків

  З метою відшкодування завданих державі збитків прокурором заявлено цивільні позови стосовно обвинувачених на суму 3,4 та 4,3 млн грн

  Столичною прокуратурою спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС Києва завершено розслідування у двох кримінальних провадженнях стосовно керівників столичних приватних підприємств, викритих в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

  «Слідством встановлено, що упродовж 2015-2016 років одне із підприємств здійснювало діяльність із виготовлення та друку поліграфічної продукції. У цей період директор товариства неправомірно задекларував фінансово-господарські операції, пов’язані нібито із виготовленням та розповсюдженням друкованих матеріалів та рекламних послуг із фіктивними підприємствами, внаслідок чого ухилився від сплати податків на загальну суму 3,4 млн грн», - йдеться в повідомленні.

  В іншому провадженні керівник будівельної компанії, яка упродовж 2016 року виступала генеральним підрядником будівництва торгово-розважального центру та двох житлових будинків у Києві, неправомірно відобразив у бухгалтерському обліку та звітності товариства придбання будівельних робіт та послуг на вищезазначеному об’єкті будівництва у підприємств з ознаками фіктивності. Внаслідок зазначених дій не сплачено податків до Держбюджету на суму 4,3 млн грн.

  За наслідками розслідування обом керівникам підприємств висунуто обвинувачення за ч. 3 ст. 212 та ч. 1 ст. 366 КК України, тобто в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та вчиненні службового підроблення.

  Наразі прокуратурою міста обвинувальні акти у цих провадженнях скеровані до суду.

  З метою відшкодування завданих державі збитків прокурором заявлено цивільні позови стосовно обвинувачених на суму 3,4 та 4,3 млн грн.

  Крім того, у ході слідства притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 205 КК України керівників та засновників підприємств-контрагентів за фактами створення та придбання фіктивних підприємств.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ