Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Київрада заборонила санітарну вирубку у столичних лісах

  • Розсилка
  Київрада заборонила санітарну вирубку у столичних лісах

  Тепер буде заборонено проводити суцільні рубки усіх видів у столичних лісах

  На пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення «Про введення мораторію (заборони) на суцільну вирубку зелених насаджень у межах об’єктів природно-заповідного фонду та в лісах міста Києва». Про це повідомляє прес-служба Київради.

  Рішення підтримали 85 депутатів Київради.

  Відповідно до рішення, тепер буде заборонено проводити суцільні рубки усіх видів у столичних лісах. Йдеться зокрема про лісопаркові господарства: Дарницьке, Святошинське та Конча-Заспа. 

  «У столичних лісах під виглядом санітарних суцільних рубок проводиться комерційна заготовка деревини. Всього за останні 17 років за офіційними даними зрубано 1280 га, а за відомостями екологічних організацій – близько 2300 га. Під виглядом очищення лісу від хворих або пошкоджених насаджень дуже часто знищуються цілком здорові. Цим завданої величної шкоди міським лісам», - зазначила співавтор рішення, депутат Київради Олеся Пинзеник.

  Як повідомлялося, Міністерство екології та природних ресурсів передбачає розширення природно-заповідного комплексу України та перетворення його на візитівку нашої країни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ