Мешканцям Дарницього району не радять пити воду з-під крану

  «Київводоканал» здійснює планове профілактичне промивання мереж
  З 23:00 19 жовтня до 7:00 20 жовтня «Київводоканал» проводитиме планове профілактичне промивання мереж у Дарницькому районі. Зокрема, у зону робіт потрапляють мережі на вулицях Академіка Горбунова, Зрошувальній, Бориспільській, Ремонтній, а також селище ЗБН-135, Рембази та житловий масив «Нова Дарниця». Попередньо
  • 18 Жовтня, 2016, 16:12
  • Розсилка

  «Київводоканал» здійснює планове профілактичне промивання мереж

  З 23:00 19 жовтня до 7:00 20 жовтня «Київводоканал» проводитиме планове профілактичне промивання мереж у Дарницькому районі. Зокрема, у зону робіт потрапляють мережі на вулицях Академіка Горбунова, Зрошувальній, Бориспільській, Ремонтній, а також селище ЗБН-135, Рембази та житловий масив «Нова Дарниця».

  Попередньо здійснюватиметься чистка та мийка резервуару чистої води на насосній водопровідній станції «Південний водопарк».  Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручностей мешканцям зони проведення робіт.

  Під час виконання робіт «Київводоканал» не рекомендує використовувати водопровідну воду для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після промивання мереж перед використанням води потрібно спустити її впродовж 15 хвилин.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ