рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На безпеку в столиці за три роки спрямують майже 260 млн грн

  • Розсилка
  На покращення матеріально-технічної забезпеченості кінологічного центру закладено 3,3 млн грн - На безпеку в столиці за три роки спрямують майже 260 млн грн
  На покращення матеріально-технічної забезпеченості кінологічного центру закладено 3,3 млн грн

  Кошти підуть на покращення матеріально-технічної бази правоохоронних органів

  На пленарному засіданні Київської міської ради 18 грудня депутати затвердили Міську цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Києві «Безпечна столиця» на 2019-2021 роки.

  Загальний обсяг фінансування програми на три роки становить 259,7 млн грн. Кошти виділятимуться із міського бюджету. Документ націлений на створення належних умов для ефективної роботи правоохоронних органів та громадських формувань з охорони громадського порядку, спрямованих на збільшення показників розкриття злочинів і запобігання правопорушенням. Про це повідомляє прес-служба Київради.  Відтак, у планах – придбання 20-ти сучасних транспортних засобів та 3-х гідроциклів для ГУ Нацполіції. На це необхідно 16 млн грн. Також місто закладає 40 млн грн на функціонування громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна варта». Ще 63 млн грн передбачено на придбання для Управління патрульної поліції у Києві GPS-трекерів, засобів зв’язку, комп’ютерної техніки, коней та відповідної амуніції. На покращення матеріально-технічної забезпеченості кінологічного центру закладено 3,3 млн грн. також передбачено розвиток та вдосконалення системи централізованого управління нарядами поліції «ЦУНАМІ».

  Передбачається, що реалізація програми до 2021 року дасть можливість скоротити кількість правопорушень, підвищити рівень розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, підвищити ефективність та оперативність роботи територіальних підрозділів Національної поліції. Окрім того, документ має на меті покращити профілактику правопорушень серед неповнолітніх, обмежити незаконний обіг зброї, наркотиків та психотропних речовин, а також унеможливити торгівлю людьми.

  Цільову програму підтримали 62 депутати.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ