Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На території Київського обласного полку поліції стоїть величезний пам'ятник «Беркуту»

  • Розсилка
  На табличці пам'ятнику зроблено напис російською мовою «Беркут. Никто кроме нас» - На території Київського обласного полку поліції стоїть величезний пам'ятник «Беркуту»
  На табличці пам'ятнику зроблено напис російською мовою «Беркут. Никто кроме нас»
  Фото: theinsider.ua

  Пам'ятник являє собою кам'яну скелю, на якій з розкритими крилами сидить хижий птах

  На базі Київського обласного полку поліції особливого призначення розташовано 4-метровий пам'ятник «Беркуту».

  Відповідні зображення були надані джерелами Insider.

  Пам'ятник являє собою кам'яну скелю, на якій з розкритими крилами сидить хижий птах.

  На табличці пам'ятнику зроблено напис російською мовою «Беркут. Никто кроме нас». Напис супроводжує зображення, що поєднує кулак і автомат.  Відзнято пам'ятник було на базі поліції вже у 2019 році, повідомляє джерело. На додатковому зображенні видно також інформаційну дошку біля пам'ятника.

  Нагадаємо, одразу після втечі Януковича новопризначений міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що своїм наказом розформував «Беркут».

  Фактично підрозділи «Беркуту» продовжили нести служби - як полки\батальйони\роти поліції особливого призначення - з практично незмінним штатним розкладом і особовим складом. На базі саме такого підрозділу екс-«Беркуту» і стоїть цей пам'ятник.

  У листопаді 2018 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект Мустафи Найема та Олени Сотник  «Про засудження діяльності підрозділів міліції «Беркут» під час масових акцій громадського протесту протягом листопада 2013-лютого 2014 року і тимчасової окупації території України та заборону пропаганди їхньої символіки».

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ