Поліцейський розказав, як спіймав на гарячому кишенькових злодіїв на Софійській площі
![Поліцейський розказав, як спіймав на гарячому кишенькових злодіїв на Софійській площі](/img/article/4658/81_main-v1515945556.jpg)
До рук пильного правоохоронця потрапила група кишенькових злодіїв
Командир батальйону Патрульної поліції України Антон Сидоренко розповів, як спіймав на гарячому кишенькових злодіїв на Софійській площі у Києві. Відповідний пост він розмістив у Facebook.
За його словами, інцидент трапився 13 січня, коли він разом з дружиною вирішив з’їздити у центр столиці.
«Запримітив я групу дівчат-рукодільниць, які бродили туди сюди по пішохідному переходу та в натовпі шукали собі жертв - безтурботних відпочиваючих людей. Як відповідальний громадянин та ще й з корочкою поліцейського не міг пройти повз такого злочину, що підпадає під ст.185 ККУ», - почав свою розповідь правоохоронець.
«Виждав момент, коли одна з панянок спритно розкрила сумку і витягла портмоне у чоловіка, що закохано гуляв з дружиною - так тут же і затримав на місці. Якби не пильність - то чоловік залишився без дорого портмоне з 5000 грн, набором банківських карток, документів на машину і водійським посвідченням. Так само при панночці виявився крадений 30 хвилин назад телефон і банківська картка ще однієї відпочивальниці», - зазначив Сидоренко.
Поліцейський додав, що викликана на місце крадіжки слідчо-оперативна група Шевченківського управління поліції оформила затримання злодюжок.
Коментарі — 0