Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Поліція взяла під посилену охорону центр Києва (фото)

  • Розсилка
  Службу в посиленому варіанті несуть працівники столичної поліції, патрульні поліцейські і військовослужбовці Нацгвардії України - Поліція взяла під посилену охорону центр Києва (фото)
  Службу в посиленому варіанті несуть працівники столичної поліції, патрульні поліцейські і військовослужбовці Нацгвардії України
  Фото: kiev.informator.ua

  23 березня має відбутися марш Національних дружин

  У суботу, 23 березня, в Києві правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Це пов'язано з проведенням раніше анонсованого маршу Національних дружин. З усієї України на мітинг приїдуть тисячі чоловік.

  23 березня в Києві відбудеться масова акція, яку організовує Нацкорпус.

  Службу в посиленому варіанті несуть працівники столичної поліції, патрульні поліцейські і військовослужбовці Нацгвардії України. На вулицях Шовковичної та Лютеранської чергують правоохоронці.  За словами одного з лідерів Нацкорпусу Родіона Кудряшова, акція може пройти більш радикально, ніж у минулі рази. «До нас приєднується все більше людей і владs не допоможе поліція. Зустрінемося 23 березня і будемо говорити по-іншому », - повідомив керівник центрального штабу Нацкорпусу.

  Відзначимо, ще з вечора 22 березня в центрі Києва, в урядовому кварталі спостерігалося багато правоохоронців. Вони зупиняли і перевіряли машини.

  Джерело: Інформатор

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ