Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України: де сьогодні буде перекрито рух у Києві

  • Розсилка
  Пам'ятник Володимиру Великому - Святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України: де сьогодні буде перекрито рух у Києві
  Пам'ятник Володимиру Великому

  Крім урочистих молебнів, у всіх районах столиці триватимуть святкові заходи

  У вівторок, 24 липня, у столиці відбудуться урочисті молебні та хресні ходи, присвячені відзначенню 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. У звʼязку із цим розпорядженням КМДА передбачено обмеження руху всіх видів транспортних засобів.

  Рішення прийнято за зверненнями Української Православної Церкви Київського Патріархату, Київської митрополії Української Православної Церкви та Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви.  Зокрема, сьогодні рух буде обмежено із 12:00 до 13:00:

  • на Андріївському узвозі (від будинку № 23 до вул. Володимирської),
  • вул. Десятинній (від вул. Володимирської до пл. Михайлівської),
  • пл. Михайлівській,
  • вул. Трьохсвятительській (від пл. Михайлівської до вул. Костьольної).

  Нагадаємо, що святкування триватиме згідно з Указом Президента України від 8 серпня 2017 року «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України». Крім урочистих молебнів, у всіх районах столиці триватимуть святкові заходи. Зокрема, в освітніх і культурних закладах Києва до кінця року триватимуть тематичні просвітницькі заходи: виховні години, бесіди, книжкові та фотодокументальні виставки, конференції, зустрічі за круглим столом, інформаційні години, тематичні полиці, перегляди літератури тощо.

  Дивіться, де буде перекрито рух транспорту 27 і 28 липня.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ