Три райони Києва залишать без водопостачання

  У Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах тимчасово обмежать водопостачання до низки об’єктів
  Через виконання планових робіт на мережах 20 червня тимчасово обмежать водопостачання до низки столичних об’єктів у Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах. Про це інформують в ПАТ «АК «Київводоканал», повідомляє «Главком». Зокрема, в Оболонському районі на вул. Миколи
  • 19 Червня, 21:49
  • Розсилка

  У Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах тимчасово обмежать водопостачання до низки об’єктів

  Через виконання планових робіт на мережах 20 червня тимчасово обмежать водопостачання до низки столичних об’єктів у Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах. Про це інформують в ПАТ «АК «Київводоканал», повідомляє «Главком».

  Зокрема, в Оболонському районі на вул. Миколи Юнкерова, 97-Д із 9:30 до 19:00 буде відсутнє водопостачання до 29 прилеглих приватних житлових будинків у зв’язку із врізкою запірної арматури діаметром 100 мм і встановленням пожежного гідранту.

  Також у Дніпровському районі з 10:00 до 20:00 на розі вулиць Новоросійської і Василя Вишиваного, а також на розі вул. Новоросійської та пров. Макаренка тимчасово обмежать водопостачання до приватних осель – тут здійснюватимуть врізку/заміну запірної арматури та пожежних гідрантів.  Окрім того, з 10:00 до 18:00 на розі вулиць Юрія Шумського та Березняківської фахівці «Київводоканалу» ремонтуватимуть запірну арматуру на водоводі Д=500 мм. Так, буде обмежено водопостачання до школи, двох господарських комплексів і декількох закладів громадського харчування.

  У Солом’янському районі орієнтовно з 9:30 до 18:00 через роботи на водопровідній ділянці на Чоколівському бульварі, 13 без води тимчасово перебуватимуть два житлових будинки, дитсадок, адмінприміщення Науково-дослідного інституту.

  Такі вимушені заходи необхідні для забезпечення належного функціонування водопровідної системи міста.

  «Київводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності.

  Аварійна служба «Київводоканалу» – 1581 або (044) 200-7301.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ