Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві заборонять передачу майна і землі юрособам зі статутним капіталом РФ

  • Розсилка
  <p>Юридичні особи, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить більше 25%, не зможуть отримати у користування у Києві майно і земельні ділянки</p> - У Києві заборонять передачу майна і землі юрособам зі статутним капіталом РФ

  Юридичні особи, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить більше 25%, не зможуть отримати у користування у Києві майно і земельні ділянки

  Проект рішення має розглянути Київрада

  На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності депутати підтримали проект рішення, який передбачає встановлення заборони передачі комунального майна та землі юридичним особам зі статутним капіталом держави-агресора. Про це повідомляє прес-служба Київради.

  Йдеться про мораторій на передачу майна та земельних ділянок комунальної власності територіальної громади Києва у власність або користування юридичним особам, у статутних капіталах яких частка держави-агресора становить більше 25 відсотків, або кінцевим бенефіціаром яких є держава-агресор.

  «Ми маємо позбавити агресора можливості отримувати наше майно і земельні ділянки. І якраз цей проект рішення дає можливість впорядкувати систему передачі майна або земель юридичним особам, які мають частку Російської Федерації. Можуть виникнути питання, чому 25 відсотків. Тут ми опиралися на Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Там чітко встановлено хто такий бенефіціарний власник і там фігурує цифра 25% в статутному капіталі. Переконаний, що документ в перспективі може стати підзаконним актом», - зазначив автор проекту рішення, депутат Київради Олег Петровець.

  Представники всіх фракцій та депутатських груп, представлених у Київраді, підписали відповідний проект рішення, ставши його співавторами. Документ мають розглянути на пленарному засіданні КМР.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ