Як турки рятують одну із найголовніших магістралей Києва. Фоторепортаж

  З приходом весни в столиці відновилися роботи на «окружній»
  На столичній Кільцевій дорозі «євроремонт». Ще наприкінці 2016 року турецька компанія почала дорожньо-ремонтні роботи на околиці Києва. До морозів встигли покласти асфальт на одній із сторін Кільцевої дороги, від проспекту Перемоги в напрямку проспекту Леся Курбаса. «Я бачив як турки кладуть асфальт на проспекті Перемоги. Три
  • Станіслав Груздєв
  • 1 Квiтня, 08:18
  • Розсилка
  Ремонт дороги у Києві. Кільцева дорога, 31 березня 2017 року
  Ремонт дороги у Києві. Кільцева дорога, 31 березня 2017 року

  З приходом весни в столиці відновилися роботи на «окружній»

  На столичній Кільцевій дорозі «євроремонт». Ще наприкінці 2016 року турецька компанія почала дорожньо-ремонтні роботи на околиці Києва. До морозів встигли покласти асфальт на одній із сторін Кільцевої дороги, від проспекту Перемоги в напрямку проспекту Леся Курбаса.

  «Я бачив як турки кладуть асфальт на проспекті Перемоги. Три шари. Нашим потрібно повчитися», - розповів сторож, який охороняє майно ремонтників.

  Дійсно першу зиму, після укладання нового асфальту, проспект Перемоги пережив.

  Також у 2016 році турки ремонтували дорожнє покриття на бульварі Шевченка. Хоча столичний голова відзначав виключно заслуги «Київавтодору», а держкомпанія була лише замовником.

  З приходом теплої погоди роботи на Кільцевій дорозі відновилися:  Раніше «Главком» повідомляв, цього року у Києві планують капітально відремонтувати понад 100 доріг. Це близько 300 км столичних доріг.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ