Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  24 серпня в центрі Києва перекриють вулиці та закриють станції метро (КАРТА)

  • Розсилка
  24 серпня в центрі Києва перекриють вулиці та закриють станції метро (КАРТА)

  У центральній частині Києва планується обмеження руху транспорту на час проведення святкових заходів

  У середу, 24 серпня, у зв’язку з відзначенням 25-ї річниці Незалежності України в центральній частині та в районах Києва планується обмеження руху транспорту на час проведення святкових заходів.
  Так, 24 серпня з 8:00 передбачено тимчасове закриття входу та виходу зі станцій метро «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» на вул. Інститутську до завершення урочистих заходів у центрі міста.
  Також обмежать рух транспорту на час проведення третього щорічного легкоатлетичного «Забiгу у вишиванках»: з 7:00 до 13:00 на Русанівській набережній (на ділянці від вул. Ентузіастів до просп. Возз’єднання); з 9:00 до 12:00 на Дніпровській набережній (на ділянці від просп. Возз’єднання до вул. Княжий Затон, 21).
  Окрім того, рух транспорту буде обмежено з 6:00 до 20:00 для проведення фестивалю «Печерський вернісаж» на вул. Івана Мазепи (від станції метро «Арсенальна» до готелю «Салют»).
  Обмежать рух транспортних засобів на час проведення Параду військ під час проходження колон до місця проведення заходу: з 7:20 до 8:00 за маршрутом прямування 1-ї колони: парк військової частини А0222 – вул. Маршала Рибалка – вул. В’ячеслава Чорновола – виїзд на просп. Перемоги – вул. Старовокзальна – вул. Жилянська.
  Після заходу: Володимирський узвіз – вул. Петра Сагайдачного – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Нижній Вал – вул. Глибочицька – вул. В’ячеслава Чорновола – вул. Маршала Рибалка – парк військової частини А0222. З 6:30 до 8:00 за маршрутом прямування 2-ї колони: аеродром Авіант-1 – вул. Академіка Туполєва – вул. Стеценка – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги.
  Після заходу: Європейська площа – Петровська алея – Паркова дорога – Дніпровський узвіз – Набережне шосе – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Верхній Вал – вул. Нижній Вал – вул. Глибочицька – вул. В’ячеслава Чорновола – просп. Перемоги – вул. Академіка Туполєва – аеродром Авіант-1.
  З 8:00 до закінчення заходу за маршрутом прямування 1-ї колони: вул. Жилянська (на ділянці від вулиці Володимирської до вул. Великої Васильківської) – вул. Велика Васильківська – пл. Льва Толстого – Бесарабська площа – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик.
  2-ї колони: вул. Жилянська (на ділянці від вулиці Володимирської до вул. Великої Васильківської) – вул. Велика Васильківська – пл. Льва Толстого – Бесарабська площа – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик.


  667
  667

  Також 24 серпня тимчасово обмежать рух транспорту на вул. Володимирській (на ділянці від вул. Рейтарської до вул. Великої Житомирської), у пров. Георгіївському, пров. Рильському, вул. Софіївській (на ділянці від Михайлівського провулку до вул. Володимирської), Володимирському проїзді, вул. Алли Тарасової, Софійській площі, Михайлівській площі, вул. Трьохсвятительській, Європейській площі, вул. Малій Житомирській (на ділянці від Михайлівського провулку до Володимирського проїзду), вул. Володимирській (на ділянці від вул. Льва Толстого до вул. Богдана Хмельницького), б-рі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Леонтовича до вул. Терещенківської), вул. Терещенківській (на ділянці від вул. Льва Толстого до б-ра Тараса Шевченка), вул. Інститутській (на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Шовковичної), вул. Городецького (на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської), б-рі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), вул. Богдана Хмельницького (на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), вул. Прорізній (на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Костьольної), вул. Інститутській (на ділянці від вул. Банкової до вул. Ольгинської), вул. Ольгинській, вул. Станіславського, вул. Банковій, вул. Лютеранській (на ділянці від вул. Шовковичної до вул. Заньковецької), вул. Заньковецької, вул. Круглоуніверситетській, пл. Івана Франка, Бесарабській площі, вул. Десятинній (на ділянці від Михайлівської площі до вул. Володимирської), вул. Великій Житомирській (на ділянці від Михайлівської площі до вул. Володимирської), вул. Набережно-Хрещатицькій (на ділянці від вул. Ігорівської до вул. Бричів Тік), вул. Бричів Тік (на ділянці від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Петра Сагайдачного).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ