Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аграрії на Черкащині готуються до акцій протесту через «рейдерів в погонах»

  • Розсилка
  Аграрії на Черкащині готуються до акцій протесту через «рейдерів в погонах»

  Дії правоохоронців неминуче приведуть до втрати врожаю, - заявили у ТОВ «Білозірське-Агро»

  Працівники ТОВ «Білозірське-Агро» стурбовані діями Черкаської прокуратури та виконавчої служби, і вважають їх рейдерством.

  «Дії правоохоронців неминуче приведуть до втрати врожаю ТОВ «Білозірське-Агро», а це спричинить за собою невиплату орендної плати пайовикам, яка для більшості людей в селі є єдиним засобом існування. Через ситуації, що склалися, жителі сіл Черкаської області, де розгорнулося протистояння з «рейдерами в погонах», готуються до масштабної акції протесту і пікетів», – розповідають в ТОВ «Білозірське-Агро».

  Як повідомляли ЗМІ, працівники сільгосппідприємства ТОВ «Білозірське-Агро» звинувачують співробітників черкаської прокуратури та державної виконавчої служби в спробі рейдерства підприємства і врожаю. За їхніми даними, прокурори і виконавча служба міста Дніпро намагаються захопити майно ТОВ, прикриваючись судовим рішенням про стягнення коштів з зовсім іншої юридичної особи, а саме ТОВ «Приват-Агро-Білозір'я».

  При цьому, за даними співробітників ТОВ, з боку органів державної виконавчої служби, ніяких пояснень, які вказували б на законність дій щодо захоплення врожаю ТОВ «Білозірське-Агро» не надається.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ