Аграрна партія візьме участь у наступних парламентських виборах

  На з’їзді було ухвалено рішення про зміни в керівництві Аграрної партії
  Аграрна партія братиме участь у наступних парламентських виборах. Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, виступаючи на Х з’їзді партії, що відбувся 4 грудня в Києві і був присвячений оновленню політичної сили. У своєму виступі він досить критично висловився про соціально-економічну ситуацію в Україні. «Війна, корупція,
  • 5 Грудня, 2016, 10:02
  • Розсилка
  Віталій Скоцик, лідер Аграрної партії
  Віталій Скоцик, лідер Аграрної партії

  На з’їзді було ухвалено рішення про зміни в керівництві Аграрної партії

  Аграрна партія братиме участь у наступних парламентських виборах. Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, виступаючи на Х з’їзді партії, що відбувся 4 грудня в Києві і був присвячений оновленню політичної сили.

  У своєму виступі він досить критично висловився про соціально-економічну ситуацію в Україні.

  «Війна, корупція, розбиті дороги, необґрунтовані, «космічні» тарифи. Злидні, що змушують народ економити на харчах. Щодня населення України зменшується на 400-450 людей. Близько 34 тисяч українців щороку виїжджають за кордон назавжди. Усе це – проблеми, з якими мають боротися відповідальні політичні сили, які прийдуть у владу», - каже політик.

  Аграрна партія провела оновлення і планує брати участь у наступних парламентських виборах.

  «Ми постійно оновлюємо нашу партію. У кадровій політиці поєднуємо молоду енергію і досвід фахівців, що накопичений в Україні, а не позичений у іноземців. Ми ведемо у владу професіоналів з усіх сфер, щоб зупинити падіння країни і відкрити для неї шлях розвитку. У нас є все, щоб перемагати на місцевих виборах у грудні, а потім – на наступних парламентських виборах. Ми повинні повернутися у Верховну Раду потужним представництвом», - наголосив лідер Аграрної партії.

  На з’їзді було ухвалено рішення про зміни в керівництві Аграрної партії. Заступниками голови партії стали Олександр Ківшик і Денис Марчук. Також було розширено й оновлено склад Політради та Президії партії.  На з’їзд присвячений 20-річчю Аграрної партії були запрошені представники європейських та всіх українських політичних сил.

  Аграрну партію привітав Томас Томілінас, заступник голови Литовського Союзу селян і зелених - партії, що перемогла на останніх парламентських виборах у Литві. Учасників З’їзду також привітав депутат Європейського парламенту, представник фракції «Зелені-Європейський вільний альянс» Броніс Ропе.

  Також на сцені з’їзду в палаці «Україна» виступив народний депутат України від партії «Самопоміч» Іван Мірошниченко. Нардеп побажав аграріям перемог і висловив сподівання, що у наступному парламенті буде представлена Аграрна партія. З привітальним словом перед делегатам з’їзду виступив і представник партії «Укроп» Тарас Кривенко. Лідер партії «За життя» Вадим Рабинович, який також був гостем заходу, закликав аграріїв не дати «вкрасти» українське сільське господарство і висловив сподівання, що Аграрна партія у майбутньому парламенті будуватиме сильну Україну. 

  Під час з’їзду було презентовано нову партійну символіку. Її основою стало поєднання зрозумілих і дорогих для українця символів та сучасних дизайнерських рішень, - каже Віталій Скоцик.

  «Сьогодні Україна прощається з усім, що віджило і «зносилося». Тому і для Аграрної партії важливо обрати новий стиль. Ми уже провели і продовжуємо проводити серйозну внутрішню роботу - ідеологічну, структурну, виборчу, інформаційну. Цілком логічно, що тепер зроблено і  зовнішнє оновлення. У ньому використано споконвічні символи України – сонце, що сходить над зеленими ланами – але в сучасній подачі. Родюча земля під лагідним сонцем – це Україна. Земля - найдорожче, що ми маємо», - коментує Скоцик ідею нового образу партії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ