Airbus показала оновлений найбільший у світі пасажирський авіалайнер

  Нова конструкція крила A380 дозволить знизити витрату палива на 4%
  Компанія Airbus презентувала оновлену версію найбільшого в світі пасажирського авіалайнера A380. Про це авіабудівна компанія повідомила 18 червня 2017 року в своєму Twitter. Літак показали на Паризькому авіасалоні в аеропорту Ле-Бурже. Зазначено, що компанія за допомогою оновленої моделі прагне підвищити попит на A380, оскільки продажі літака
  • 18 Червня, 20:29
  • Розсилка
  A380
  A380

  Нова конструкція крила A380 дозволить знизити витрату палива на 4%

  Компанія Airbus презентувала оновлену версію найбільшого в світі пасажирського авіалайнера A380. Про це авіабудівна компанія повідомила 18 червня 2017 року в своєму Twitter.

  Літак показали на Паризькому авіасалоні в аеропорту Ле-Бурже. Зазначено, що компанія за допомогою оновленої моделі прагне підвищити попит на A380, оскільки продажі літака йдуть «досить повільно».

  За даними компанії, нова конструкція крила A380 дозволить знизити витрату палива на 4%. Також у літака будуть більш тривалі сервісні інтервали, що дозволить судну більше часу перебувати в повітрі.

  Авіакомпанія також підкреслює, що новий лайнер стане економічнішим і містким за рахунок оптимізованого простору салону, що дозволяє додати більше пасажирських крісел. За підрахунками Airbus, нововведення дозволять знизити витрати авіакомпаній в розрахунку на пасажира на 13%.  Раніше компанія Airbus заявила, що може піти з британського ринку, якщо її вимоги щодо Brexit не будуть враховані.

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ