«Антонов» планує випустити щонайменше 70 літаків за 5 років


  Державне підприємство «Антонов» має намір виробити не менше 70 літаків протягом найближчих 5 років. Про це сказано в заяві «Укроборонпрому» у мережі Facebook. «Для ДП «Антонова» був створений чіткий маркетинговий план, який базується на оцінці спеціалістів, прогнозах незалежних експертів та провідних
  • 13 Серпня, 16:49
  • Розсилка
  Ан-178
  Ан-178

  Державне підприємство «Антонов» має намір виробити не менше 70 літаків протягом найближчих 5 років. Про це сказано в заяві «Укроборонпрому» у мережі Facebook.

  «Для ДП «Антонова» був створений чіткий маркетинговий план, який базується на оцінці спеціалістів, прогнозах незалежних експертів та провідних компаній. Згідно з планом, ємність світового ринку середніх транспортних літаків оцінюється у 900 літаків у найближчі 15 років», - йдеться в повідомленні «Укроборонпрому».

  Зокрема, «Антонов» планує передати 20 літаків Ан-178 замовникам із країн СНД, Азії і Африки, а також Туреччині протягом наступних 5 років.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів ліквідував авіабудівний концерн «Антонов».

  Нагадаємо, в березні та червні 2015 року три підприємства концерну «Антонов» - держпідприємство «Антонов», Харківське державне авіаційне орденів Жовтневої революції та Трудового Червоного прапору виробниче підприємство та державне підприємство «Завод 410 ЦА» - перейшли зі складу концерну «Антонов» до державного концерну «Укроборонпром».

  У зв'язку з цим уряд прийняв постанову про ліквідацію державного авіабудівного концерну «Антонов».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ