Автобуси з біженцями заблокували під Алеппо

  Повстанці вимагають звільнити понад 700 ув'язнених
  Евакуацію населення з чотирьох оточених міст у Сирії призупинено. У ніч на четвер, 20 квітня, понад три тисячі людей було заблоковано в автобусах на контрольно-пропускному пункті «Рашидин» поблизу Алеппо, який контролюють повстанці. Про це повідомив розташований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, що
  • 20 Квiтня, 15:55
  • Розсилка
  Евакуацію населення з чотирьох міст у Сирії тимчасово припинено
  Фото: REUTERS
  Евакуацію населення з чотирьох міст у Сирії тимчасово припинено

  Повстанці вимагають звільнити понад 700 ув'язнених

  Евакуацію населення з чотирьох оточених міст у Сирії призупинено.

  У ніч на четвер, 20 квітня, понад три тисячі людей було заблоковано в автобусах на контрольно-пропускному пункті «Рашидин» поблизу Алеппо, який контролюють повстанці. Про це повідомив розташований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, що посилається на дані мережі своїх активістів, пише DW.

  Повстанці, які виступають у сирійському конфлікті проти уряду Башара Асада, заявили, що пропустять близько 60 автобусів з евакуйованими лише після того, як уряд звільнить понад 700 ув'язнених з їхніх лав та доправить їх у підконтрольні повстаням регіони.

  Автобуси перевозили людей з двох міст із переважно шиїтським населенням – Фуї та Кафраї. Обидва міста розташовані на північному заході провінції Ідліб, підконтрольні уряду, але оточені повстанцями.

  Нагадаємо, 14 квітня розпочалась евакуація з чотирьох міст Сирії, що перебувають в облозі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ