«Батьківщина» й Опоблок провалили конфіскацію награбованих коштів Януковича

«Батьківщина» й Опоблок провалили конфіскацію награбованих коштів Януковича

Сьогодні нардепи не змогли включити законопроект до порядку денного

Верховна Рада не змогла включити законопроект № 4811 щодо цивільної конфіскації активів Януковича до порядку денного сесії.

«За» проголосувало лише 169 народних обранців попри те, що законопроект був написаний з урахуванням пропозицій та зауважень європейських партнерів.

У повному складі не голосували Опозиційний блок, «Батьківщина», лише два голоси дала «Самопоміч».

Отже, Генеральна прокуратура України вкотре не отримає необхідних важелів для повернення арештованих коштів Януковича до Державного бюджету, в тому числі на фінансування оборонного замовлення.

«Я звертаюсь до всіх нормальних людей. Ми чули багато брехні про якесь рейдерство, про якесь майно. Закон поширюється виключно на арештовані кошти Януковича та його оточення. Я звертаюсь до всіх борців із офшорами, ці кошти знаходяться на рахунках офшорних компаній, в Ощадному банку - 1,5 млрд доларів», - прокоментував результати голосування голова Комітету з питань національної безпеки та оборони, представник «Народного фронту» Сергій Пашинський.

«Поверніть ці кошти або скажіть, що ви особисто вмотивовані, аби Янукович повернув ці кошти собі, а ви отримали комісію», - звернувся до критиків законопроекту народний депутат.

«Я впевнений, що Янукович не отримає ці кошти, і все-таки здорові сили переможуть. Досить брехати, краще розкажіть мотиви своєї брехні», - додав він.

Народний депутат від «Народного фронту» Тетяна Чорновол із трибуни Верховної Ради розповіла історію загиблого бійця АТО, свого чоловіка Миколи Березового. Щоб спонукати колег проголосувати за закон про спецконфіскацію, вона вийшла на трибуну з картиною-портретом сина бійця.

Парламентар розповіла, що Березовий загинув під час наступу на Іловайськ через «хворобливі амбіції командира» і техніку – БТР і кулемет – які вийшли з ладу.

Чорновол наголосила, що повернення награбованих режимом Януковича коштів допоможе належно підтримати Збройні Сили та запобігти тому, щоб інші діти росли без батьків.

Натоміть депутати так і не спромоглися включити законопроект до порядку денного.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: