Безлад під будівлею «Інтера» починався як мирний мітинг ветеранів АТО

  Активісти з різних регіонів України, що зібралися біля «Інтера», назвали політику каналу антиросійською
  Мітинг ветеранів АТО, які приїхали з різних регіонів України, щоб провести акцію протесту під приміщенням компанії «НІС», яка виробляє новини для телеканалу «Інтер", завершився бійкою з охоронцями телеканалу та пожежею в приміщенні Про це повідомляє Еспресо.TV Ветерани АТО з різних регіонів країни приїхали, щоб провести акцію
  • 4 Вересня, 2016, 19:10
  • Розсилка
  Facebook

  Активісти з різних регіонів України, що зібралися біля «Інтера», назвали політику каналу антиросійською

  Мітинг ветеранів АТО, які приїхали з різних регіонів України, щоб провести акцію протесту під приміщенням компанії «НІС», яка виробляє новини для телеканалу «Інтер", завершився бійкою з охоронцями телеканалу та пожежею в приміщенні

  Про це повідомляє Еспресо.TV

  Ветерани АТО з різних регіонів країни приїхали, щоб провести акцію протесту, за їх словами, проти проросійської політики телеканалу «Інтер»

  акції протесту принесли намети, плакати та скандували «Інтер» - голос Москви!». Проте акцію зупинили охоронці приміщення, які напали на активістів, розпочалася бійка. 

  У результаті, у приміщенні компанії «» розпочалася пожежа - невідомі підпалили надворі шини та кинули всередину будівлі пляшку з запальною сумішшю. З будівлі евакуювали людей, ніхто не постраждав.

  На місці працюють рятувальники, пожежники та медична допомога.

  Як повідомили у Національній поліції, кілька учасників мітингу затримані.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ