Білорусь заборонила ввезення свиней та м'яса з України

  Заборона також поширюється на м'ясо диких кабанів, мисливські трофеї, корми та кормові добавки для тварин рослинного і тваринного походження
  Білорусь заборонила ввезення свинини і кормів із Черкаської та Рівненської областей через виявлення в цих регіонах вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Про це йдеться в указі департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі від 28 листопада. «Необхідно вжити додаткових заходів
  • 30 Листопада, 2016, 11:36
  • Розсилка
  Африканська чума свиней
  Африканська чума свиней

  Заборона також поширюється на м'ясо диких кабанів, мисливські трофеї, корми та кормові добавки для тварин рослинного і тваринного походження

  Білорусь заборонила ввезення свинини і кормів із Черкаської та Рівненської областей через виявлення в цих регіонах вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Про це йдеться в указі департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі від 28 листопада.

  «Необхідно вжити додаткових заходів із недопущення ввезення на територію Республіки Білорусь з Черкаської та Рівненської областей України живих свиней, свинини і продуктів її переробки, шкіряної, рогокопитної і кишкової сировини, щетини», – сказано в документі.

  Заборона також поширюється на м'ясо диких кабанів, мисливські трофеї, корми та кормові добавки для тварин рослинного і тваринного походження, вживане обладнання для транспортування свиней і сировини (продукції) тваринного походження, утримання, забою і оброблення свиней, а також на корми для кішок і собак, які не пройшли термічну обробку.

  Аналогічні обмеження було запроваджено стосовно Київської області з 9 листопада, Полтавської області – з 26 жовтня, Харківської області – з 5 вересня, Чернівецької – з 9 вересня, Вінницької, Волинської, Одеської, Миколаївської та Сумської областей – у серпні.

  Згідно з інформацією на сайті відомства, подібні обмеження були введені ще в лютому на ввезення цієї продукції з анексованого Росією Криму, а також із Житомирської області, у березні – стосовно Кіровоградської області, у травні – стосовно Хмельницької області.

  Варто зазначити, що Україна експортує вельми незначні обсяги свинини – лише окремі підприємства (компанія KSG Agro, Дніпропетровська область) постачає певну кількість живих свиней до Грузії.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ