Більше половини японців негативно оцінили підсумки переговорів Абе з Путіним

  Сам Абе раніше позитивно оцінив підсумки переговорів
  Більшість японців - 54,3% - негативно оцінюють підсумки переговорів, які провів прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе з президентом Росії Володимиром Путіним, пише ТАСС. На цьому тлі рейтинг підтримки японського кабінету міністрів впав на 6%. Такі дані опитування громадської думки наводить агентство Kyodo. Позитивну оцінку підсумкам переговорів, що
  • 18 Грудня, 2016, 15:45
  • Розсилка
  Позитивну оцінку підсумкам переговорів, що проходили 15 і 16 грудня, дали лише 38,7% жителів Японії
  Позитивну оцінку підсумкам переговорів, що проходили 15 і 16 грудня, дали лише 38,7% жителів Японії

  Сам Абе раніше позитивно оцінив підсумки переговорів

  Більшість японців - 54,3% - негативно оцінюють підсумки переговорів, які провів прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе з президентом Росії Володимиром Путіним, пише ТАСС.

  На цьому тлі рейтинг підтримки японського кабінету міністрів впав на 6%. Такі дані опитування громадської думки наводить агентство Kyodo.

  Позитивну оцінку підсумкам переговорів, що проходили 15 і 16 грудня, дали 38,7% жителів Японії, повідомляє агентство. Політику уряду позитивно оцінили лише 34% японців. Рейтинг підтримки кабміну склав 54,8%, що істотно гірше, ніж в листопаді.

  При цьому сам Абе раніше позитивно оцінив підсумки переговорів. Він заявив, що візит Путіна сприяв «новому, великому зльоту японо-російських відносин», а переговори стали «важливим і великим кроком вперед на шляху до укладення мирного договору» між двома країнами.

  Перший за останні 11 років візит президента Росії Володимира Путіна в Японію, який проходив в Нагато (префектура Ямагуті) і Токіо, був присвячений мирним договором і питання південних Курильських островів, а також двосторонній економічній співпраці.

  За підсумками зустрічей Путін і Абе прийняли спільну заяву, в якій наголосили, що важливим кроком на шляху до укладення мирного договору може стати початок консультацій про спільну господарську діяльність Росії і Японії на південних Курильських островах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ