Бойовики напали на базу ООН в Малі: є загиблий і поранені

  Станом на кінець березня у Малі загинуло 162 миротворці
  Внаслідок нападу бойовиків на базу ООН у Малі загинув один миротворець, ще 10 дістали поранення. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці миротворчої операції ООН в Малі в Twitter. «MINUSMA підтверджує, що на її базу у місті Тімбукту був здійснений напад із застосуванням начиненого вибухівкою автомобіля та мінометів. Відбувся
  • 15 Квiтня, 07:40
  • Розсилка

  Станом на кінець березня у Малі загинуло 162 миротворці

  Внаслідок нападу бойовиків на базу ООН у Малі загинув один миротворець, ще 10 дістали поранення.

  Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці миротворчої операції ООН в Малі в Twitter.

  «MINUSMA підтверджує, що на її базу у місті Тімбукту був здійснений напад із застосуванням начиненого вибухівкою автомобіля та мінометів. Відбувся обмін вогнем. Наразі ситуація вже перебуває під контролем», - повідомили у місії ООН.  У наступному повідомленні зазначається, що внаслідок нападу загинув один миротворець і ще десятеро дістали поранення.

  Водночас, за даними ЗМІ, бойовики напали також і на французьку військову базу, при чому зробили це, перевдягнувшись у миротворців.

  «Терористи, одягнуті в блакитні шоломи на двох автомобілях, начинених вибухівкою, та з розпізнавальними знаками армії Малі і ООН, спробували прорватися у ці табори», - посилається Reuters на заяву уряду Малі.

  Міжнародна миротворча операція у Малі є найкривавішою в історії ООН. Станом на кінець березня у цій країні загинуло 162 миротворці, хоча місія триває 5 років.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ