Четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС накрили захисною аркою

  Новий безпечний конфайнмент був переміщений на відстань 327 метрів щоб накрити енергоблок
  У вівторок, 29 листопада, було завершено процес переміщення арки, що накриває четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Про це йдеться у повідомленні ЄБРР у Twitter. «Чорнобильський реактор успішно накритий через 30 років після катастрофи 1986 року і в результаті дивовижного подвигу інженерів», - повідомляє ЄБРР.
  • 29 Листопада, 2016, 14:08
  • Розсилка
  ЧАЕС
  ЧАЕС

  Новий безпечний конфайнмент був переміщений на відстань 327 метрів щоб накрити енергоблок

  У вівторок, 29 листопада, було завершено процес переміщення арки, що накриває четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції.

  Про це йдеться у повідомленні ЄБРР у Twitter.

  «Чорнобильський реактор успішно накритий через 30 років після катастрофи 1986 року і в результаті дивовижного подвигу інженерів», - повідомляє ЄБРР.

  Новий безпечний конфайнмент був переміщений на відстань 327 метрів щоб накрити енергоблок.  Основна функція нового саркофагу полягає в обмеженні розповсюдження радіоактивних речовин, які знаходяться в об'єкті Укриття.

  Ця умова повинна виконуватись, як за умов нормальної експлуатації, так в разі аварії (руйнація існуючого об'єкту «Укриття»). За проектом передбачено, що нова споруда буде експлуатуватись впродовж 100 років.

  Особливість спорудження нового саркофагу полягала в тому, що він будувався на відстані 180 метрів від об'єкту «Укриття».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ