Чийгоза таємно вивезли із СІЗО попрощатися з матір’ю

  Зустріч Чийгоза з мамою тривала 10 хвилин під час перерви в судовому засіданні
  Одного з лідерів кримських татар Ахтема Чийгоза таємно вивезли із СІЗО в Бахчисарай попрощатися з мамою. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebooк журналіст Антон Наумлюк. Сьогодні, 20 червня, в підконтрольному Кремлю Верховному суді Криму відбувається засідання у «справі Чийгоза». [READ_MORE] «Під час перерви в
  • 20 Червня, 15:25
  • Розсилка
  Ахтем Чийгоз
  Ахтем Чийгоз

  Зустріч Чийгоза з мамою тривала 10 хвилин під час перерви в судовому засіданні

  Одного з лідерів кримських татар Ахтема Чийгоза таємно вивезли із СІЗО в Бахчисарай попрощатися з мамою. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebooк журналіст Антон Наумлюк.

  Сьогодні, 20 червня, в підконтрольному Кремлю Верховному суді Криму відбувається засідання у «справі Чийгоза».  «Під час перерви в судовому засіданні Чийгоза таємно вивезли із СІЗО в Бахчисарай попрощатися з мамою. Зустріч тривала 10 хвилин, після чого його повернули назад до Сімферополя», - повідомив Наумлюк.


  4_11
  Мама Ахтема Чийгоза

  «В цей час в суді почалося засідання, але офіційно зв'язок налагодити не вдалося. Насправді, Чийгоза не було на місці. Коли він повернувся, знадобилося ще 20 хвилин, щоб він прийняв ліки і прийшов до тями», - розповів журналіст.

  Чийгоз попросив подякувати всім, хто взяв участь у зустрічі. «Всіх людей, до яких я звертався», - процитував його Наумлюк.

  Як відомо, наприкінці березня підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Росією Криму продовжив до 8 липня арешт заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.

  Міністерство закордонних справ України вимагало від окупаційної влади Криму дозволити заарештованому Чийгозу побачитися з матір'ю, яка перебуває при смерті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ