ЧС-2018. Україна перемогла Туреччину

Збірна України обіграла команду Туреччини і очолила групу відбору до ЧС-2018

У Харкові завершився матч відбіркового турніру Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна України обіграла команду Туреччини і очолила свою відбіркову групу

Гра завершилася з рахунком 2:0.

Збірна України відкрила рахунок на 18-й хвилині. Євген Коноплянка відпасував з лівого флангу на Артема Кравця, нападник знайшов у карному майданчику Віктора Коваленка, той вивів на ударну позицію Андрія Ярмоленко, який розстріляв ворота.

Наприкінці першого тайму Коноплянка здійснив ще один рейд лівим флангом, увірвався до штрафного майданчика та від лицьової віддав пас під удар Ярмоленку, який прибрав на замасі захисника та увігнав м’яч у сітку.

Після перерви голів не було забито. Україна виграла 2:0.

Відбір ЧС-2018. Група І. 7-й тур

Україна – Туреччина

Голи: Ярмоленко, 18, 42

В інших матчах Групи J збірна Фінляндії обіграла на своєму полі команду Ісландії - 1:0, а команди Хорватії і Косово не дограли матч.

Таким чином, у збірної України 14 очок, Ісландії та Хорватії - 13, Туреччини - 11, Фінляндії - 4, Косово - 1.