Депутат стверджує, що каналом 112 тепер керують з Банкової

  Власенко заявив про щільну присутність високопосадовців на телеканалі «112-Україна»
  Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко заявив, що менеджмент 112-го управляється із Адміністрації президента. Про це Власенко написав на своїй сторінці в мережі Facebook. «Чергове підтвердження того, що менеджмент 112-го управляється із АП: вчора одногодинний виступ Гройсмана, а сьогодні одногодинний виступ
  • 2 Грудня, 2016, 07:27
  • Розсилка

  Власенко заявив про щільну присутність високопосадовців на телеканалі «112-Україна»

  Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко заявив, що менеджмент 112-го управляється із Адміністрації президента. Про це Власенко написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

  «Чергове підтвердження того, що менеджмент 112-го управляється із АП: вчора одногодинний виступ Гройсмана, а сьогодні одногодинний виступ міністра Реви із розказками про те, які правильні тарифи, як добре, що десятка мільйонів людей отримують субсидії і взагалі, який добрий цей уряд і його програма. Чи хтось пам'ятає за останні роки таку щільну присутність високопосадовців на 112-ому? А сьогодні вони ще витягли нафталінового Ющенка, якого крутили впродовж декількох десятків хвилин. А тепер, увага, питання: і як це пов'язано із призначенням керівником на 112-ий Єгора Бенкендорфа?», - написав депутат.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ