До Одеси прибув літак з 15 пораненими українськими бійцями

  Бійці проходитимуть лікування в Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (колишній 411-й військовий шпиталь в Одесі)
  В Одесу прибув черговий санітарний борт із 15 українськими військовими, пораненими в бойових діях на сході України. Їх доставили з Дніпра на лікування в Військово-медичний клінічний центр Південного регіону (колишній 411-й військовий шпиталь в Одесі). Як повідомив Радіо Свобода Андрій Танцюра, одеський волонтер, який допомагає шпиталю від початку
  • 14 Квiтня, 17:01
  • Розсилка
  Доставка поранених бійців до Одеси
  Доставка поранених бійців до Одеси

  Бійці проходитимуть лікування в Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону (колишній 411-й військовий шпиталь в Одесі)

  В Одесу прибув черговий санітарний борт із 15 українськими військовими, пораненими в бойових діях на сході України. Їх доставили з Дніпра на лікування в Військово-медичний клінічний центр Південного регіону (колишній 411-й військовий шпиталь в Одесі).

  Як повідомив Радіо Свобода Андрій Танцюра, одеський волонтер, який допомагає шпиталю від початку бойових дій на сході України, бійці були поранені на різних ділянках фронту, в тому числі одного – під Широкиним, що на Маріупольському напрямку. П’ятьох бійців доправили в реанімацію, зазначив волонтер.

  Як повідомлялося, протягом минулої доби в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі внаслідок бойових дій дістали поранення двоє українських військових.

  Сьогодні з початку доби, станом на 15:00, підрозділи російсько-терористичних військ 24 рази порушили оголошений режим тиші. Внаслідок бойових дій четверо військовослужбовців Збройних сил України отримали поранення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ