Дружині Сущенка вперше дозволили побачитися з чоловіком у СІЗО (фото)

  Адміністрація СІЗО не дозволила передати Роману Сущенку малюнки сина
  Дружина незаконно утримуваного в Росії українського журналіста Романа Сущенка Анжела отримала дозвіл на побачення з чоловіком, побувала у нього в СІЗО і повернулася до Києва. Про це адвокат Марк Фейгін повідомив Укрінформу. [READ_MORE] «Була в Лефортово на побаченні з Романом. Говорили через скло по телефонній слухавці. Показала йому
  • 20 Березня, 14:06
  • Розсилка
  Анжела Сущенко і Марк Фейгін
  Анжела Сущенко і Марк Фейгін

  Адміністрація СІЗО не дозволила передати Роману Сущенку малюнки сина

  Дружина незаконно утримуваного в Росії українського журналіста Романа Сущенка Анжела отримала дозвіл на побачення з чоловіком, побувала у нього в СІЗО і повернулася до Києва. Про це адвокат Марк Фейгін повідомив Укрінформу.  «Була в Лефортово на побаченні з Романом. Говорили через скло по телефонній слухавці. Показала йому нові сімейні фото і малюнки сина. Віддала їх адміністрації. Малюнки Макса вона брати відмовилися, а фотографії прийняли. Є надія, що незабаром вони опиняться у чоловіка. Головне - Роман просив передавати привіт всім, хто про нього хвилюється», - сказала Анжела Сущенко.  Нагадаємо, Фейгін також заявляв, що шанси на обмін журналіста Сущенка зросли.

  Як повідомляв «Главком», журналіста Романа Сущенка затримали у Москві 30 вересня 2016 року. 25 січня суд у РФ продовжив арешт Сущенка до 30 квітня.

  Російські спецслужби заявляють, що Сущенко – полковник, кадровий співробітник ГУ розвідки Міноборони України і затримали його під час «шпигунської акції».

  8 лютого, в день народження журналіста, президент Петро Порошенко зустрівся з дружиною та дітьми українського політв’язня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ