Два роки безпорадності. Активісти показали шокуючі результати роботи Міністерства окупованих територій (графіка)

Два роки безпорадності. Активісти показали шокуючі результати роботи Міністерства окупованих територій (графіка)
Керівник міністерства з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш

За час роботи міністерство не подало жодного законопроекту до Верховної Ради

За два роки існування міністерство з питань тимчасово окупованих територій, очолюване Вадимом Чернишем, не реалізувало жодного міжнародного проекту та не подало до Ради жодного законопроекту. Такі дані містить інфографіка, яку підготувала неурядова громадська організація переселенців з Донбасу «Мій.Дім.UA».

Міністерство очолює Вадим Черниш, якого на цю посаду лобіював одіозний депутат від «БПП» Олександр Третьяков. Відомо також і те, що на ідеї створення ще одного міністерства наполіг саме Олександр Третьяков.

Депутат від БПП Олександр ТретьяковДепутат від БПП Олександр Третьяков

«Матеріал ми збирали у співробітників Міністерства, експертів, громадськості та навіть міжнародних організацій. Оскільки більшість з ним побажали залишатися анонімними через те, що бояться відкрито виступати проти уряду, ми взяли на себе відповідальність донести нашу позицію до суспільства. Ми організація переселенців. Ми не залежимо ні від донорських коштів, ні від держави. Наша головна задача - примусити органи влади реагувати на виклики сьогодення. На четвертому році війни Україна не може вибудувати ефективну політику щодо внутрішньо переміщених осіб, непідконтрольних територій та реінтеграції Донбасу. Про що прямо свідчить резолюція ПАРЄ», - прокоментувала лідер громадської організації «Мій.Дім.UA» Юлія Дрюк-Ільяшенко.

Згідно з інфографікою, за два роки своєї діяльності міністерство з питань тимчасово окупованих територій саботувало розроблені за підтримки Ради Європи законопроекти, не долучалося до розробки законопроекту про реінтеграцію Донбасу та інше.

Подробиці роботи міністерства у інфографіці:

1_02

У інфографіці йде мова про те, що міністерство не активне: відсутні переговори з ЄБРР, зірвано переговори з урядом Японії, напружені стосунки зі всіма структурами ООН.

2_05

Довідка

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) — утворене в уряді Гройсмана 20 квітня 2016 року шляхом злиття Держагентства з питань відновлення Донбасу і Держслужби з питань АР Крим та Севастополя. МТОТ забезпечує формування та реалізує державну політику з питань Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та окремих територій Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Міністерством керує Вадим Черниш, який до того був головою Державного агентства з питань відновлення Донбасу в уряді Яценюка.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: