Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експерти розповіли про становище української мови в 2018 році

  • Розсилка
  Експерти розповіли про становище української мови в 2018 році

  Якою є насправді частка української мови на радіо й телебаченні, і як ці показники змінюються

  8 листопада у прес-центрі «Главкому» напередодні Дня української писемності та мови відбувається презентація підсумків аналітичного огляду «Становище української мови в 2018 році».

  Запрошені гості: Сергій Стуканов, координатор проекту «Становище української мови»; Тарас Шамайда, співкоординатор руху «Простір свободи».

  Учасники прес-конференції розкажуть про те, які зміни відбулися в становищі української мови у ключових сферах суспільного життя за останній рік, як на мовні процеси вплинули законодавчі нововведення, скільки людей розмовляють українською та іншими мовами, якою є насправді частка української мови на радіо й телебаченні, і як ці показники змінюються з роками, яка частка газет та книг видається українською, що відбувається з мовою в освіті та сфері послуг.

  Під час прес-конференції буде представлено унікальний аналітичний огляд «Становище української мови», який дозволяє на основі даних соціології, статистики, моніторингових та аналітичних досліджень у цифрах і фактах проаналізувати динаміку мовних процесів в Україні.

  Дивіться трансляцію прес-конференції:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ