ФФУ прокоментувала обрання Холодницького своїм віце-президентом

  ФФУ заявила, що обрання чиновника одним з керівників було погоджено з міжнародною спільнотою
  Обрання першим віце-президентом Федерації футболу України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури - заступника генерального прокурора України Назара Холодницького було підготовлено та погоджено з відповідними компетентними органами УЄФА і ФІФА, зазначають у ФФУ. «Поява у структурі ФФУ футбольного антикорупційного прокурора
  • 18 Червня, 18:59
  • Розсилка
  Назар Холодницький
  Назар Холодницький

  ФФУ заявила, що обрання чиновника одним з керівників було погоджено з міжнародною спільнотою

  Обрання першим віце-президентом Федерації футболу України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури - заступника генерального прокурора України Назара Холодницького було підготовлено та погоджено з відповідними компетентними органами УЄФА і ФІФА, зазначають у ФФУ.

  «Поява у структурі ФФУ футбольного антикорупційного прокурора відповідає сучасному міжнародному тренду боротьби з корупцією у футболі - проблеми, яку нині називають в Україні раковою пухлиною гри №1. Назар Холодницький буде курирувати боротьбу з договірними матчами і корупцією в українському футболі загалом, у тісній співпраці з Комітетом етики та чесної гри, який очолює Франческо Баранка», - йдеться в повідомленні прес-служби ФФУ.

  Нагадаємо, Холодницького було обрано одним із трьох перших віце-президентів ФФУ 16 червня на Конгресі федерації в Києві.

  На ньому ж нинішній президент ФФУ Андрій Павелко був переобраний на цю посаду до 2020 року в рамках зміни відповідно до нових вимог законодавства організаційно-правової форми ФФУ, яка з громадської організації стала громадським союзом «Федерація футболу України».

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ