Фонд гарантування вкладів повернув Нацбанку 400 млн грн кредиту

  Кредит Національного банку був залучений у 2014 році
  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснив дострокове погашення частини кредиту НБУ в сумі 400 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні Фонду. Як наголошується, завдяки надходженням від реалізації активів банків, що перебувають у процесі ліквідації, відбулося поповнення коштів Фонду на рівні, достатньому для забезпечення
  • 13 Серпня, 00:15
  • Розсилка
  Таке погашення не несе загрози фінансовому стану Фонду, йдеться у заяві
  Таке погашення не несе загрози фінансовому стану Фонду, йдеться у заяві

  Кредит Національного банку був залучений у 2014 році

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснив дострокове погашення частини кредиту НБУ в сумі 400 млн гривень.

  Про це йдеться у повідомленні Фонду.

  Як наголошується, завдяки надходженням від реалізації активів банків, що перебувають у процесі ліквідації, відбулося поповнення коштів Фонду на рівні, достатньому для забезпечення безперебійної роботи, як мінімум, до кінця 2017 року.

  За розрахунками Фонду, створеного запасу коштів достатньо для погашення частини кредиту Національного банку, що був залучений у 2014 році.

  «Таке погашення не несе загрози фінансовому стану Фонду у найближчій перспективі, зменшує витрати на обслуговування боргу та є першою ознакою стабілізації системи гарантування», - додають у прес-службі.

  Раніше «Главком» повідомляв, що загальна сума заборгованості Фонду гарантування вкладів перед державою становить близько 69 млрд гривень, з яких 60 млрд гривень фонд винен Міністерству фінансів і 9 млрд гривень – Національному банку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ