ФСБ заявила про підготовку іноземними спецслужбами атаки на банки РФ

  У ФСБ стверджують, що Україна теж причетна до підготовки кібернападу
  ФСБ Росії заявляє про отримання інформації про підготовку іноземними спецслужбами в період з 5 грудня 2016 року масштабних кібератак з метою дестабілізації фінансової системи РФ, у тому числі діяльності низки найбільших російських банків. Про це повідомляється на сайті ФСБ. [READ_MORE] «В результаті оперативно-розшукових заходів
  • 2 Грудня, 2016, 10:38
  • Розсилка
  Хакер
  Хакер

  У ФСБ стверджують, що Україна теж причетна до підготовки кібернападу

  ФСБ Росії заявляє про отримання інформації про підготовку іноземними спецслужбами в період з 5 грудня 2016 року масштабних кібератак з метою дестабілізації фінансової системи РФ, у тому числі діяльності низки найбільших російських банків. Про це повідомляється на сайті ФСБ.  «В результаті оперативно-розшукових заходів встановлено, що серверні потужності і командні центри для проведення кібератак розташовані на території Нідерландів і належать українській хостинговій компанії BlazingFast», – заявляють у спецслужбі РФ.

  За даними ФСБ, кібернапад нібито супроводжуватиметься масовим розсиланням SMS-повідомлень і публікаціями в соціальних мережах (блогах) провокаційного характеру відносно кризи кредитно-фінансової системи Росії, банкрутства та відкликання ліцензій у низки провідних банків федерального і регіонального значення. Акція нібито спрямована на кілька десятків міст Російської Федерації.

  «ФСБ Росії здійснюються необхідні заходи із нейтралізації загроз економічної та інформаційної безпеки Російської Федерації і документування акції, що готується», – зазначають у ФСБ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ