Генерал СБУ озвучив найвірогіднішу версію вбивства Мотороли

  Колишній розвідник вважає, що люди забагато уваги приділяють «цьому негіднику» на прізвисько Моторола
  Генерал-лейтенант, колишній керівник Головного управління розвідки МОУ та екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський в інтерв’ю «Главкому» розповів, яка на його думку, найвірогідніша версія вбивства бойовика Мотороли. «Найвірогідніша версія: це внутрішні розборки. Хоча в душі я бажав би порадіти, що нарешті ми
  • 17 Жовтня, 2016, 19:24
  • Розсилка
  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов загинув 16 жовтня
  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов загинув 16 жовтня

  Колишній розвідник вважає, що люди забагато уваги приділяють «цьому негіднику» на прізвисько Моторола

  Генерал-лейтенант, колишній керівник Головного управління розвідки МОУ та екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський в інтерв’ю «Главкому» розповів, яка на його думку, найвірогідніша версія вбивства бойовика Мотороли.

  «Найвірогідніша версія: це внутрішні розборки. Хоча в душі я бажав би порадіти, що нарешті ми показали,що в Україні є професіонали, які можуть це нормально зробити (ліквідувати терориста – «Главком»). Але афішувати цього не потрібно було б через рівень протистояння. Безумовно, обидві версії мають право на життя, але для України краще підтримувати версію, згідно якої ворог підступний і хитрий, вбиває сам себе, аби відвернути увагу. Бо ж Росія зараз знаходиться у складній ситуації: і у зв’язку з Сирією, і взагалі зі ставленням на міжнародній арені до неї. От вона і хоче показувати, що українці погані», - заявив Скіпальський.

  Колишній розвідник та заступник голови СБУ також зазначив, що і соціальні мережі, і інтернет-видання занадто багато уваги приділяють «цьому негіднику, який вже давно повинен був відповісти за скоєні вбивства, за свою роль як бандита-агресора».

  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста»

  Читайте також статтю «Главкома»: Моторола – вибухівка під «Мінськ» чи капітуляція «Новоросії»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ