Генпрокуратура підготувала Довгому нову підозру

  Питання щодо оголошення депутату підозри будуть розглядати вже після того, як Луценко повернеться з відрядження
  Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру щодо депутата групи «Воля народу» Олеся Довгого. [READ_MORE] Про це заявила речниця генерального прокурора Лариса Сарган журналістам Еспресо.TV. Вона зазначила, що Луценко дійсно підписав оновлену підозру щодо Довгого, яку передав очільник Спеціальної
  • 22 Вересня, 10:46
  • Розсилка
  Фото: Українська правда
  Фото: Українська правда

  Питання щодо оголошення депутату підозри будуть розглядати вже після того, як Луценко повернеться з відрядження

  Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру щодо депутата групи «Воля народу» Олеся Довгого.  Про це заявила речниця генерального прокурора Лариса Сарган журналістам Еспресо.TV.

  Вона зазначила, що Луценко дійсно підписав оновлену підозру щодо Довгого, яку передав очільник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

  Підозра стосується зловживання Довгим своїми службовими обов'язками, втім зараз підозру було оновлено на основі отримання нових матеріалів.

  Сарган додала, що питання щодо оголошення депутату підозри будуть розглядати вже після того, як Луценко повернеться з відрядження. 

  Як відомо, Довгий є фігурантом кримінальної справи за фактом незаконного виділення земельних ділянок на території заповідника «Жуків острів». У серпні 2007-го Київрада своїм рішенням ліквідувала заказник «Жуків острів», скоротивши його площу з 1630 га до 196 га. Згодом земля, що залишилася поза заказником, була роздана під забудову, в тому числі, кооперативам, близьким до Віктора Януковича. ГПУ стверджує, що відповідні рішення виносились з порушенням регламенту і зловживанням з боку тодішнього секретаря Київради.

  20 червня голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав подання про зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого через слідство у справі про розкрадання землі.

  11 липня Верховна Рада підтримала подання щодо зняття депутатської недоторканності з Довгого. 

  Напередодні Довгий розказав, як через Луценка все літо не виїжджав з Києва і працював помічником шеф-кухаря.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ