Генсек НАТО хоче діалогу з Росією

  Єнс Столтенберг виступає за конструктивніші відносини з Росією
  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час Мюнхенської конференції з безпеки планує обговорити з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим питання передбачуваності та зменшення ризиків під час воєнної активності. Про це Столтенберг повідомив сьогодні, перед Мюнхенською міжнародною конференцією з безпеки. [READ_MORE] «Я
  • 17 Лютого, 15:19
  • Розсилка
  Єнс Столтенберг
  Єнс Столтенберг

  Єнс Столтенберг виступає за конструктивніші відносини з Росією

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час Мюнхенської конференції з безпеки планує обговорити з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим питання передбачуваності та зменшення ризиків під час воєнної активності. Про це Столтенберг повідомив сьогодні, перед Мюнхенською міжнародною конференцією з безпеки.  «Я виступаю за діалог з Росією, і НАТО шукає цей діалог, конструктивніших відносин з Росією. Росія – наш найбільший сусід, й особливо в часи посилення воєнної діяльності, я переконаний, нам потрібен діалог. Особливо необхідно наголосити на необхідності передбачуваності, прозорості, зменшенні ризиків, щоб запобігти нещасним випадкам та знизити напругу», – заявив генсек Альянсу.

  При цьому Столтенберг наголосив, що Мюнхенська конференція надає «платформу для такої взаємодії».

  Як відомо, в Мюнхені сьогодні відкривається дводенна 53-тя Міжнародна конференція з питань безпеки. Очікується, що в рамках конференції президент України Петро Порошенко проведе низку двосторонніх зустрічей з лідерами інших держав та міжнародних організацій. Зокрема заплановані його зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, віце-президентом США Пенсом, генсеком НАТО Столтенбергом.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ