Глава Єврокомісії застеріг США від торгової війни з ЄC

  Юнкер перейнявся відчуженням ЄС від США
  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер побоюється відчуження Європи від США за президентства Дональда Трампа. «Виникло якесь відчуження», - заявив він в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag в суботу, 18 березня. Той факт, що Трамп схвалив вихід Великобританії з Євросоюзу і закликав інші країни наслідувати цей приклад, є
  • 18 Березня, 2017, 19:05
  • Розсилка
  Жан-Клод Юнкер
  Жан-Клод Юнкер

  Юнкер перейнявся відчуженням ЄС від США

  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер побоюється відчуження Європи від США за президентства Дональда Трампа.

  «Виникло якесь відчуження», - заявив він в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag в суботу, 18 березня. Той факт, що Трамп схвалив вихід Великобританії з Євросоюзу і закликав інші країни наслідувати цей приклад, є «унікальним випадком», вказав політик. На його думку, існує потреба в інтенсивному діалозі з американською стороною.

  Глава Єврокомісії застеріг США від торгової війни з Євросоюзом - вона б не відповідала інтересам жодної з сторін. Разом з тим, Юнкер закликав серйозно сприйняти «протекціоністський тон» адміністрації Трампа і бути готовим до відповідних заходів з боку американського керівництва.

  Під час свого візиту в США федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель висловила надію на відновлення переговорів між ЄС і США про зону вільної торгівлі (TTIP). Вказавши на єдність Європейського Союзу, вона вказала, що не може бути мови про подібний двосторонній угоді між Німеччиною і США.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ