Глава НАБУ розповів, як суди гальмують справи Онищенка, Пасішніка та Одеського припортового

  Ситник наполягає на якнайшвидшому створенні Антикорупційного суду
  Голова НАБУ Артем Ситник заявляє, що щонайменше три гучних справи  гальмуються в судах. Саме про них Ситник згадав на брифінгу в четвер, відповідаючи на запитання журналіста про приклади справ, які затягуються, і ким саме. «Ми з прокуратурою сформували антирейтинг справ, які тривалий час перебувають в судах. Прикладів дуже багато, але
  • 10 Серпня, 15:17
  • Розсилка
  Глава НАБУ Артем Ситник
  Глава НАБУ Артем Ситник

  Ситник наполягає на якнайшвидшому створенні Антикорупційного суду

  Голова НАБУ Артем Ситник заявляє, що щонайменше три гучних справи  гальмуються в судах.

  Саме про них Ситник згадав на брифінгу в четвер, відповідаючи на запитання журналіста про приклади справ, які затягуються, і ким саме.

  «Ми з прокуратурою сформували антирейтинг справ, які тривалий час перебувають в судах. Прикладів дуже багато, але я приведу приклад справи, яка стосуються топ-менеджменту ОПЗ - стратегічне підприємство на межі банкрутства. Одна із схем – по цій справі призначення засідання суду раз на два місяці. Потім суд переводить засідання у закритий режим. Це суд», - зазначив він.

  «Потім в останній день своїх повноважень голова ФДМ пише лист і відмовляється від позову у справі про стягування коштів на корить держави – це вже службові особи. Потім  нинішній в.о. керівника пише, що 300 млн – це не збитки для заводу», - зазначив він.

  При цьому Ситнік вважає, що все ж таки визначальне – це дії суду.

  Справа щодо колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника – не розглядає суд. «З весни 16 року справа без руху знаходиться», - зазначив він.

  Ще однією справою Ситник назвав справу Онищенка. «Фактично суду було цікаво тільки одне – випустити Постного. Пробували – не випустити в Києві, випустили у Львові», - зазначив він.

  За його словами, якщо буде такий підхід у судах, то робота НАБУ не буде звершена.

  «У судах ситуація дуже погана», - додав він і наголосив, що тому і потрібен антикорупційний суд.

  У квітні 2017 року Солом’янський райсуд Києва повернув прокуратурі обвинувачувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника.

  Як відомо, Апеляційний суд Львівської області скасував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою Валерія Постного.

  16 червня Солом'янський суд Києва взяв Постного під варту на два місяці і можливістю внесення застави 10 млн грн.

  Раніше у той же день Постного випустили з Лук'янівського СІЗО, але його одразу затримав спецназ Національного антикорупційного бюро.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ