рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Голова СБУ та представники «Атлантичної Ради» США обговорили питання безпеки

  • Розсилка
  <span>Іван Баканов зазначив, що&nbsp;<span>процесі реформування СБУ досвід і підтримка міжнародних партнерів є надзвичайно важливими</span></span> - Голова СБУ та представники «Атлантичної Ради» США обговорили питання безпеки
  Іван Баканов зазначив, що процесі реформування СБУ досвід і підтримка міжнародних партнерів є надзвичайно важливими
  Фото: пресцентр СБУ

  У ході зустрічі сторони обговорили бачення шляхів зміцнення двосторонніх відносин та напрямки взаємовигідної співпраці між двома країнами, зокрема, у контексті протидії гібридним загрозам з боку Росії

  Голова Служби безпеки України Іван Баканов провів зустріч з делегацією представників «Атлантичної Ради» у складі провідних аналітиків США та фахівців з питань зовнішньої політики та безпеки. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

  У ході зустрічі сторони обговорили бачення шляхів зміцнення двосторонніх відносин та напрямки взаємовигідної співпраці між двома країнами, зокрема, у контексті протидії гібридним загрозам з боку Росії. 

  Американська сторона вкотре наголосила на неухильній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах, незворотності обраного шляху внутрішніх реформ на основі європейських та євроатлантичних цінностей. На думку представників США, сильна і реформована Україна є запорукою та важливим елементом європейської безпеки. 
  Окрема увага під час бесіди була приділена реформуванню безпекового сектора України, ключовим напрямком якого є реформа Служби безпеки України та ухвалення нового законодавства про її діяльність.

  «Ми вже розпочали перехід до нових принципів роботи спецслужби, а новий закон «Про Службу безпеки України» закріпить їх остаточно. У цьому процесі реформування досвід і підтримка міжнародних партнерів є важливими для нас», ‒ зазначив Іван Баканов. 

  Голова Служби та представники «Атлантичної Ради» погодилися продовжувати та поглиблювати високий рівень співпраці, який вже існує між сторонами і є важливим доробком у протидії загрозам, що стоять перед двома країнами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ