Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ГПУ хоче більше співпраці зі США після суду над Манафортом

  • Розсилка
  ГПУ хоче більше співпраці зі США після суду над Манафортом

  США не надали деякі відповіді щодо Манафорта в межах проваджень ГПУ

  Генеральна прокуратура розраховує на обмін документами та інформацією після закінчення судових процесів над політтехнологом Полом Манафортом у Сполучених Штатах.

  Про це заявив керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

  «Ми розраховуємо, що після завершення судових процесів у США, відкриється можливість обміну інформацією, документами з американською стороною, з правоохоронними органами США», – сказав Горбатюк.

  Він пояснив, що США не надали деякі відповіді щодо Манафорта в межах проваджень ГПУ, обґрунтовуючи це саме не завершенням судових процесів.

  Горбатюк вказав, що діяльність Манафорта в Україні розслідується у межах справи про розтрату коштів з бюджету – це понад мільйон доларів, сплачених американській юридичній фірмі за надання висновку у справі щодо незаконного арешту Юлії Тимошенко.

  У цій справі обвинувальні акти щодо колишнього міністра юстиції, його заступника та головного бухгалтера слухаються в суді, вказав Горбатюк.

  «Також у ГПУ є провадження про отримання коштів у «чорній бухгалтерії», у якій фігурують записи про отримання коштів людиною з даними Пола Манафорта», – додав керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури. 

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ