ГПУ просить Росію видати екс-командира київського «Беркута» Кусюка

  На цей момент від РФ відповіді немає
  Генеральна прокуратура просить Росію затримати й екстрадувати колишнього начальника київського полку спецназу «Беркут» Сергія Кусюка. Про це повідомив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі телеканалу «112 Україна». «Направлено клопотання в Російську Федерацію про його затримання і
  • 16 Червня, 22:38
  • Розсилка
  Колишній начальник київського «Беркута» Сергій Кусюк
  Колишній начальник київського «Беркута» Сергій Кусюк

  На цей момент від РФ відповіді немає

  Генеральна прокуратура просить Росію затримати й екстрадувати колишнього начальника київського полку спецназу «Беркут» Сергія Кусюка.

  Про це повідомив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі телеканалу «112 Україна».

  «Направлено клопотання в Російську Федерацію про його затримання і екстрадицію», - сказав він.

  На цей момент від РФ відповіді немає. При цьому стосовно більшості колишніх «беркутівців» раніше було отримано відмову і інформацію про отримання ними російського громадянства.

  Горбатюк також зазначив, що Кусюка повідомлено про підозру в рамках семи кримінальних проваджень, в тому числі і щодо подій 2010 року на виставці «Волинська різанина» в Києві.

  Нагадаємо, колишній командир київського «Беркуту» Сергій Кусюк також  підозрюється у видачі автоматів з бойовими патронами своїм підлеглим під час Євромайдану, та пізніше наданні наказів на знищення цих автоматів, а також знищення усієї документації щодо зброї на базі «Беркуту» на Червонозоряному проспекті в Києві.

  Варто зазначити, що екс-командир «Беркута» Кусюк, якого розшукує Україна, вже розганяє мітинги в Росії. Зокрема, він керував побиттям та затриманням опозиційних активістів у Москві 12 червня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ