Громадянин Гани намагався втекти з України за чужим паспортом

  Відносно громадянина Гани складено документи про адміністративне правопорушення
  У неділю, 18 червня, на пункті пропуску «Ягодин» прикордонники затримали громадянина Республіки Гана, який намагався перетнути кордон за чужим паспортом. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби. «Сьогодні вночі у пункті пропуску «Ягодин» на виїзд з України прибув пасажирський потяг «Київ –
  • 18 Червня, 12:12
  • Розсилка

  Відносно громадянина Гани складено документи про адміністративне правопорушення

  У неділю, 18 червня, на пункті пропуску «Ягодин» прикордонники затримали громадянина Республіки Гана, який намагався перетнути кордон за чужим паспортом. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

  «Сьогодні вночі у пункті пропуску «Ягодин» на виїзд з України прибув пасажирський потяг «Київ – Варшава». Під час здійснення прикордонного контролю прикордонники Луцького загону виявили у одного з пасажирів чужий документ», - йдеться у повідомленні.

  Як з'ясувалося, паспортний документ не належить пред'явнику. Чоловік надав на перевірку документ теж громадянина Гани, але іншої людини. Затриманий пояснив, що намагався скористатися паспортом знайомого для того, щоб потрапити в Італію, так як у нього була дійсна віза.

  Відносно громадянина Гани складено документи про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетину кордону, розгляд справи відбудеться у суді.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ