рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гройсман заявив, що хоче знову в прем’єри

  • Розсилка
  Гройсман заявив, що хоче знову в прем’єри

  За словами Гройсмана, згідно із соціологічними даними, майже 8,13% людей хочуть, щоб він був наступним прем'єр-міністром

  Прем'єр-міністр та лідер політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман вважає, що у разі проходження у Верховну Раду після виборів зможе знову претендувати на посаду прем'єра.

  Про це він сказав у ефірі телеканалу 1+1.

  «Я маю іншу соціологію. Майже 8,13% людей хочуть, щоб Гройсман був наступним прем'єр-міністром. Моє проходження у парламент дає можливість привести професійну команду і нести відповідальність. І я зможу претендувати тоді на посаду прем'єр-міністра», - зазначив Гройсман.

  Відповідаючи на запитання журналістів про те, що він робитиме у разі, якщо не вдасться потрапити до Верховної Ради, Гройсман сказав: «Тільки йти вперед».

  «У мене характер такий, що не можу дивитися з боку і казати «ну може так, а може ні». Треба працювати, бо є багато викликів у майбутньому», - зауважив він.

  Прем’єр нагадав, що свого часу очолити уряд пропонували очолити декільком політикам, але тоді держава переживала складні часи, тому вони відмовилися.

  «Мені це нагадує ситуацію, коли я був призначений прем'єр-міністром, - мені дали в руку гранати та витягли чеку і сказали «Давай, хлопче, тримай». І я протримав три роки», - зазначив Гройсман.

  Нагадаємо, Гройсман вважає за доцільне зменшення кількості депутатів Верховної Ради, а не вводити другу палату парламенту.

  Джерело: Укрінформ


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ