Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Холодницький пішов у відпустку

  • Розсилка
  Назар Холодницький - Холодницький пішов у відпустку
  Назар Холодницький

  Луценко каже, що виконуватиме «дуже маленькі функції» Холодницького

  Очільник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прийняв рішення піти у відпустку. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко під час брифінгу.

  «Сам Назар Холодницький був у мене, ми спілкувалися… Він ухвалив рішення піти на певний час у відпустку. При цьому гарантуючи, що напише свої пояснення, або дасть їх в усному порядку, тобто буде співпрацювати із КДКП (Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів – «Главком»)», – сказав він.

  Луценко пояснив, що САПом керує наразі перший заступник Холодницького й зазначив, що ситуація – достатньо специфічна, адже «пан Холодницький поєднує в собі дві іпостасі: він – керівник САП (і тут його може заміняти перший заступник), і він – «через тире» ще й заступник генпрокурора (і в цій іпостасі жоден із його підлеглих бути не може)».

  «Певну частину функцій пана Холодницького може тимчасово виконувати генеральний прокурор. Це дуже маленькі функції», – додав він.

  Луценко також заявив, що в аудіозаписах, зроблених у кабінеті керівника САП , немає підстав для притягнення його до кримінальної відповідальності.

  Водночас генпрокурор підкреслив: у доказах вбачається дисциплінарне порушення. «Аналізував (аудіозаписи, — «Главком») як керівник НАБУ пан Ситник, так і я, як керівник Генпрокуратури... І він, і я прийшли до висновку, що в них явно вбачається дисциплінарне порушення. І відразу скажу, що ніяких хабарів, які вимагав або отримав Холодницький, там не зафіксовано», — додав Луценко

  Як відомо, Холодницького підозрюють у «зливі» інформації про провадження, маніпулюванні свідками, тиску на суд.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ