Холодницький пояснив, звідки взялась сума застави в 300 млн грн за Мартиненка

  Антикорупційний прокурор прокоментував суму застави
  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – заступник генерального прокурора Назар Холодницький в коментарі «Главкому» пояснив, чому сторона обвинувачення у справі Миколи Мартиненка наполягає на заставі у 300 млн грн, хоча збитки держбюджету від діяльності його злочинного угрупування, як стверджує САП, сягає $18 млн
  • 21 Квiтня, 18:30
  • Розсилка
  Назар Холодницький
  Фото Укрінформ
  Назар Холодницький

  Антикорупційний прокурор прокоментував суму застави

  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – заступник генерального прокурора Назар Холодницький в коментарі «Главкому» пояснив, чому сторона обвинувачення у справі Миколи Мартиненка наполягає на заставі у 300 млн грн, хоча збитки держбюджету від діяльності його злочинного угрупування, як стверджує САП, сягає $18 млн (близько 486 млн грн).

  «Кожен несе відповідальність за свої вчинки. Більше поки що сказати не можу», - зазначив він, маючи на увазі, що зазначені збитки були завдані діяльністю не одноосібно Мартиненком, а і його спільників.

  Нагадаємо, екс-нардепа Миколу Мартиненка затримали 20 квітня в Києві.

  За версією слідства, державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» уклало контракт із компанією-посередником, підконтрольною затриманому екс-народному депутатові, на постачання уранового концентрату за завищеними цінами, внаслідок чого інтересам ДП у 2014–2016 роках було завдано збитків в розмірі 17,28 млн дол. США (близько 486 млн грн).

  У четвер увечері колишньому народному депутату вручили підозру, він перебуває в СІЗО.

  Прокуратура проситиме для Мартиненка арешт на 60 діб з можливістю внесення застави в сумі 300 млн грн.

  Мартиненку загрожує покарання у вигляді арешту на термін від 8 до 12 років.

  Читайте також матеріал «Главкома» «Мартиненка забрали з «Фронту». Усі подробиці скандального затримання»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ